Servis pre zamestnancov

Informácie pre záujemcov o sprostredkovanie práce:

Vyplňte nasledovný dotazník a zaregistrujte sa do našej databázy záujemcov o sprostredkovanie práce. Alebo navštívte našu kanceláriu a absolvujte osobne registračný pohovor. Registrácia je bezplatná. Poskytnutím Vášho životopisu a vyplnením dotazníka nám poskytnete bližšie informácie o tom, čo by ste chceli robiť. Pomôžeme vám s prípravou životopisu a motivačného listu, a zároveň Vám poskytneme cenné rady ako sa správne pripraviť na pracovný pohovor.

 

Dotazník: na stiahnutie (formát PDF)

 

Vyplnený dotazník pošlite na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Ochrana osobných údajov

Spoločnosť SK AGENCY, s.r.o. kladie dôraz na bezpečnosť a ochranu osobných údajov všetkých svojich klientov a uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“). Naša spoločnosť ako prevádzkovateľ webovej stránky www.skagency.sk zaobchádza s osobnými údajmi a informáciami dôverne a chráni ich pred prípadným zneužitím. Spoločnosť sa zaručuje, že tieto údaje nebudú predávané, prepožičiavané, či inak poskytované tretej strane, s výnimkou poskytnutia týchto informácií za účelom vyhľadania vhodného zamestnania. Máte právo kedykoľvek údaje, ktoré o vás spoločnosť eviduje, opraviť alebo požiadať o ich vymazanie.

SK AGENCY, s.r.o.         Business Centrum Slovan         ul. Andreja Kmeťa 576/13         036 01 Martin - Centrum         mobil: +421 903 999 729         e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © SK AGENCY, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.